You are currently viewing זוגות בשלט רחוק על האופן שבו הם מדליקים את חיי המין שלהם

זוגות בשלט רחוק על האופן שבו הם מדליקים את חיי המין שלהם

רייצ'ל, 25, אומרת שהיא נמצאת במערכת היחסים המינית הטובה ביותר בחייה עם בן זוגה טיילור, 38. יש להם קשר רגשי, עושים כיף עם צעצועי מין, ותפיסה טובה בדיוק מה מכניס אחד את השני למצב הרוח הנכון. רק, שהיא וטיילור רחוקים זה מזו כ-5,000 ק"מ. "המרחק קשה, אבל אנחנו עדיין מוצאים דרכים לקיים יחסי מין ולהיות אינטימיים", היא אומרת.

 

רייצ'ל גרה בניו ג'רזי ואילו טיילור בוושינגטון, אך השניים יוצאים לדייטים ליליים באמצעות FaceTime. "אנחנו מדברים על המצב, על ההרגשה שלנו, ולרוב משתפים מאמר שקראנו באותו יום", אומרת רייצ'ל. ואז, הזוג עובר לסקסטינג (הודעות סקסיות). רייצ'ל מעדיפה סקסטינג על פני סקס בטלפון, מכיוון שזה נותן לה זמן ליצור מסר שהיא יודעת שיפעיל את טיילור.

 

"אין לחץ להגיב במהירות, כמו שיש בצורות אחרות של יחסי מין וירטואליים", היא אומרת. "אני יכולה לקרוא מחדש את השיחות לפני שאני הולכת לישון ולאונן גם אחרי שטיילור ואני הפסקנו לדבר למשך הלילה."

 

מאז תחילת המגיפה, מגבלות נסיעה וריחוק חברתי אילצו זוגות רבים לחיות בנפרד ולהיכנס למעשה למערכות יחסים בשלט רחוק. לאלה שנמצאים במערכות יחסים ארוכות טווח, כמו רייצ'ל וטיילור, זה מהווה מכשול נוסף בכך שלא יהיה זמן להתראות. כשזוגות מסתגלים למצב הרגיל החדש תוך ניסיון לשמור על אתגרי מערכת היחסים מרחוק, חיי המין שלהם יכולים לפעמים לסבול מכך. אך כפי שלמדו זוגות כמו רייצ'ל וטיילור, במאמץ קטן, להישאר מרוצים מינית במערכת יחסים בשלט רחוק זה רחוק מלהיות בלתי אפשרי.

 

רייצ'ל היא בעלת ויברטור המותאם לאפליקציה, ה-We-Vibe Nova. בעזרת האפליקציה הנלווית של הצעצוע We-Connect, טיילור יכול לשלוט במהירות ובאינטנסיביות ישירות מהטלפון שלו בזמן שהם עושים סקסטינג או FaceTime. "מבחינה פיזית, התנודות עצמן מרגישות טוב, ומבחינה נפשית יש תחושה של חידוש להשתמש בצעצוע היי-טק עם בן זוגי", היא אומרת. "יש משהו אינטימי בכך שלא רק להשתמש בויברטור עם בן זוגי אלא בכך שהוא ילמד בדיוק מה לעשות כדי לעזור לי להגיע לאורגזמה."

 

ג'ולי, בת 32, גילתה חידוש דומה בחיי המין שלה. באמצע המגיפה, היא פגשה את "אהבת חייה" תוך כדי שהיא עוברת על פרופילים ב-OkCupid. למרות שהשניים גרים רק שמונה קילומטרים אחד מהשניה, ג'ולי ובן זוגה בחרו שלא להיפגש באופן אישי למשך חודשיים כאמצעי זהירות. אך בזמן שהשניים נפרדו, הם חוו תחייה מינית. "קיבלתי את המין הכי חם בחיי", אומרת ג'ולי. "זה היה אש."

 

בחלקה, ג'ולי מעניקה את העוצמה לאבולוציה המינית האישית שלה. בתחילת המגיפה היא החזיקה ויברטור אחד בלבד. אך עם המשך הסגרים והתקדמות המחקר האישי שלה, היא החלה לאסוף צעצועי מין. היא גילתה כי שיתוף מידע על פעילויות האוננות שלה קיבל משמעות חדשה לגמרי בחייה.

 

"בן זוגי אהב ללמוד על הצעצועים שחקרתי וקניתי", היא אומרת. וכשהם הגיעו בדואר, הייתי מנסה אותם איתו דרך הטלפון, ומאפשרת לו להקשיב לרעשים (ולצעצועים). "לצורך חדירה לנרתיק, הייתי מנסה את ה- Factory Factory Stronic G או Uberrime Splendid. אם אני מנסה חדירה אנאלית, זה B-vibe. אם הבית שלי יעלה באש, אציל את שני הצעצועים האלה כי זה שילוב מנצח לאנטומיה שלי."

 

וג'ולי היא לא היחידה שמגלה דרכים חדשות לשמור על קשרים ארוכי טווח עם מין בטלפון. כשקמרון, בן 27, חזר לגור עם הוריו בקונטיקט, הוא נאלץ להשאיר את בת זוגו, נעמי, 26, מאחור במינסוטה. אף על פי שהשניים לא התראו באופן אישי כבר למעלה מתשעה חודשים, קמרון אומר שמעולם לא קיימו יחסי מין קרובים יותר.

 

"אני בדרך כלל השותף הדומיננטי יותר במערכת היחסים, אבל לילה אחד, תוך כדי סקס, נעמי שאלה אותי: 'איך היית מרגיש עם כורעת בשבילי על הברכיים'", הוא אומר. "שלחתי הודעה על כך שזה נשמע ממש חם, ומאותו הלילה אנו שואלים אחד את השניה שאלות כמו,'האם חשבת פעם להשתמש באזיקים? 'ו'מה המחשבות שלך על שעווה חמה?' זה פתח שלם עולם חדש של אפשרויות".

 

קמרון מוסיף כי השניים משתמשים גם בתווים קוליים, המאפשרים להם לשלוח הקלטות שמע של קולם (וגם רעשים אחרים) תוך כדי אוננות. "נעמי אוהבת את זה כשאני שולח לה הקלטות של עצמי."

 

טטיאנה קינג, מחנכת מין ומאמנת מין בחברת Blex Technologies, מסבירה כי שימוש בתווים קוליים בסקסטינג מסייע לעורר תגובה חושנית. "לגירוי שמיעתי תפקיד חשוב בתשוקה ובתגובה המינית", היא אומרת. האזנה לאורגזמה של בני זוגכם יכולה לאפשר לכם לחוות גירוי פיזי ונפשי.

 

וכשאין להם זמן למין טלפוני? גם קמרון ונעמי נהנים לקבל ולשלוח תמונות עירום. "אני נרדם תוך כדי שאני מסתכל על התמונות שנעמי שלחה לי כל לילה כדי לנסות לעודד חלום סקסי איתה," אומר קמרון.

 

בסופו של דבר, השגת סיפוק מיני במערכת יחסים ארוכת טווח מסתכמת במונח מפתח אחד: תקשורת. שיתוף פרטים מחיי היומיום שלכם עם בן זוג יכול לגרום למערכת היחסים להרגיש מוחשית יותר, ולטפח אינטימיות רגשית.

 

מחנכת המין מרלה רני סטיוארט, MA, סקספרט לאוהבים, קמעונאית סקס בתחום הטכנולוגיה המיוחדת, אומרת כי פגיעות ואינטימיות מינית הולכות לעתים קרובות יד ביד. "סוג זה של קרבה שמטפחת לאורך זמן באמצעות פגיעות ושיתוף. טיפוח אינטימיות רגשית יכול להוביל למין טוב יותר בטווח הארוך."

 

על ידי שילוב של דיאלוג קבוע על רצונותיהם המתפתחים והתנסות בפנטזיות מיניות חדשות באמצעות סקס וירטואלי, זוגות אלה מצאו כי מרחק רב יכול לעורר יצירתיות מספקת בחדר השינה.

 

"חשבתי שהמרחק יהרוג את חיי המין שלנו", אומר קמרון. "אבל זה באמת הפיח בהם חיים חדשים!"