יש לכם חברים שלא מקפידים על גיבוי למחשב? שתפו איתם את המאמר הזה!

בן משפחה או חבר מגיעים אליכם בידיעה שאתם משתמשי מחשבים בעלי ידע ומספר לכם שהוא איבד את כל הנתונים במחשב שלו. אתם אומרים לו: "ברור, אני אעזור לך להפעיל מחדש את המחשב. נשחזר את הגיבוי שלכם לכונן חדש או למחשב חדש. החבר מסתכל במבוכה לרצה וממלמל: "לא היה לי גיבוי למחשב".

חשוב שתסבירו לחבר שיתכן מאוד שללא גיבוי למחשב, הנתונים שלו אבודים לנצח. מאור מדי להרצאה על איך היה צריך לבצע גיבויים קבועים למחשב שלו. החבר שלכם פשוט רוצה את הנתונים שלו בחזרה, והוא מבקש את עזרתכם.

הלוואי שהייתם יכולים לעזור

אתם מבינים שעזרתכם הייתה יעילה לפני שהקריסה התרחשה; כשהייתם יכולים לעזור לחב להתחיל לבצע גיבוש למחשב באופן קבוע. כן. כולנו היינו שם. אתם יכולים לעזור לחבר על ידי שיתוף המאמר הזה, כך שהוא ימנע ממצבים עתידיים של איבוד נתונים וחיפוש עזרה שלא תמיד ניתן להגיש.

המידע במאמר זה יסייע לאנשים שאינם מקפידים על גיבוי למחשב, להתחיל לגבות את הנתונים שלהם בצורה הקלה ביותר – בלי בלגן, בלי החלטות חפוזות (שלא לומר שגויות) ובעיקר בלי לפחד מהלא נודע.

תחילת עבודת גיבוי מחשבים

עם הפתרון הנכון של גיבוי למחשב, קל להגן על הנתונים שלכם מפני מחיקה, גניבה, אסון טבע או תוכנות זדוניות.

אתם בטח יודעים שאתם צריכים לגבות את הנתונים שלכם, אבל כמו רבים אחרים, לא תמיד אתם מתקרבים לכל מה שאתם צריכים לעשות. אתם זקוקים לפתרון גיבוי למחשב שהוא:

  • משתלם.
  • קל לביצוע.
  • שטח אחסון שלעולם לא נגמר.
  • גיבוי אוטומטי של כל הנתונים.
  • שחזור קבצים בקלות.

למה גיבוי בענן הוא הפתרון הטוב ביותר?

גיבוי בענן נוצר לכל מי שיודע שעליו לבצע גיבוי למחשב, אך מתעלם. הגיבוי מתבצע על הענן, כלומר, הנתונים מוגנים במרכזי נתונים מאובטחים. התקנה פשוטה מתחילה מיד, ללא החלטות לגבי מה לגבות או היכן לשמור את הגיבוי. זה פשוט עובד.

שירותי גיבוי מחשבים עשויים להגביל את כמות הנתונים, את סוגי הקבצים או את שניהם, לכן חשוב לבחור חברת שירותי גיבוי ואחסון נתונים שאינה מגבילה את כמות הנתונים שאתם יכולים לגבות מהמחשב שלכם.

מזל טוב, סיימתם! עכשיו תוכלו לחגוג. הנתונים שלכם מגובים ומאובטחים

זהו. זה כל מה שאתם באמת צריכים כדי להתחיל לבצע גיבוי למחשב. יש עוד מידע שחשוב להפנים, אבל האמת היא שכל מה שדיברנו עליו עד עכשיו הוא כל מה שצריך על מנת לגבות בבטחה ובקלות.

אפשר גם לגבות מספר בלתי מוגבל של מכשירים, כולל שולחנות עבודה, מחשבים ניידים, טאבלטים, סמארטפונים ושרתים. שירותי גיבוי ואחסון נתונים משתמשים במגוון שיטות גיבוי, כך שלא משנה היכן הנתונים שלכם נמצאים, תמיד יהיה פתרון קל ויעיל לשמור עליהם.