You are currently viewing איזה מקצוע נמצא בראש הביקוש בתעשיית האופנה?

איזה מקצוע נמצא בראש הביקוש בתעשיית האופנה?

קורס "עיצוב גבות" של מכללת LFA מכיל את כל מה שקשור כך או אחרת למקצוע! אבל למה מקצוע מעצבת הגבות התחיל לתפוס מקום מוביל בתחום היופי? בואו נסתכל על 6 הסיבות העיקריות:

 

1. גבות מעוצבות- הבסיס לאיפור מסודר!

כל אישה יודעת מניסיון- אם הגבות שלה נראות מוזנחות וחסרות סדר- זהו הסימן הראשון לכך שהאיפור לא יצא ברמה שהייתה רוצה! סימטריה, צורה, טון הצביעה, מעבר חלק מהאמצע לפריפריה: כל זה, כך או אחרת, משחק תפקיד חשוב במראה החיצוני של האישה! גבות מעוצבות משפיעות על המראה במלואו, ולא רק על חלק בודד של הפנים.

 

2. חיסכון זמן אדיר

לכל אישה נדרש זמן שונה כדי לצייר בבוקר גבות מסודרות. מישהי מתייחסת לטיפול הזה בצורה יותר קפדנית, מישהי- פחות, אבל בכל זאת, עדיין יש השקעת זמן.

בממוצע, איפור של גבות דורש מכל אישה 5 עד 20 דקות כל בוקר. אם עכשיו זה לא נראה לך משמעותי, פשוט תחשבי: אם את צובעת גבות במשך 10 דקות, אז בחודש הטיפול הזה לוקח לך 300 דקות, או 5 שעות. ואם כבר, זה 60 שעות בשנה, בערך 2.5 ימים! ואם את מגיעה למאסטרית לתיקון וצביעת גבות, הזמן הזה מצטמצם לשעה אחת בחודש- חצי שעה פעמיים בחודש.

 

3. אפשר להיות עם צורת גבות אקטואלית וטרנדית, שגם מתאימה לסוג הפנים שלך.

בואו ניתן חופש לנוסטלגיה… רק לפני שנים ספורות האופנה הכתיבה גבות "מכונפות", רחבות, מסורקות כלפי מעלה, דומות במשהו לכנפי נשרים, וזה היה אחד הטרנדים הכי מדוברים. ולפני 10-15 שנים חובבות האופנה הקפידו על גבות-חוט, שעכשיו נראות כאלו מיושנות ופשטניות (תזכרו, האופנה תמיד חוזרת, אז אל תצחקו). בשנים האחרונות האופנה דורשת גבות טבעיות, בצבע השורשים, בלי קווי מתאר מודגשים יותר מדי. ועדיין שווה לעשות גבות כאלו אצל מקצוענית, כי לא לכולן יש גבות יפות מטבען!

כמו כן, ניתן לשים לב ליתרון של צביעת גבות- בניגוד לאיפור קבוע, בזמן צביעה יש לנו אפשרות כל הזמן לתקן את הצורה, הצבע והמצב הכללי של הגבות. אנחנו לא אומרים שאיפור קבוע זה רע, גם זה פתרון נוח מאוד. אבל לחובבות השינויים בכל זאת כדאי להעדיף את פורמט התיקונים והצביעה. 

 

4. מגע קבוע עם אסתטיקה ויופי!

בתור מעצבת גבות מקצועית אל כל הזמן תבואי במגע עם נשים שהגיעו, למעשה, עם אותה הבקשה: להגדיל את תחושת היופי שלהן. וזה משהו שמאפיין אותנו, הנשים, מלידה- המשיכה לכל דבר יפה, אסתטי, מרהיב! אנחנו בטוחים, שכל אחת מאיתנו רוצה לראות ואכן רואה את הדברים הכי יפים ומהממים בדברים יומיומיים פשוטים! תחשבו, איך בבוקר אביבי נחמד את יוצאת החוצה, ורואה זוג קשישים מאוהב, ומתלהבת מאיך האהבה שלהם החזיקה במשך שנים. או שאת יכולה להתבונן במשך זמן רב באדם שעושה טוב את העבודה שלו. צורף, שמלטש אבנים יקרות עד שהן יהיו מוכנות להפוך לחלק מתכשיט מיוחד ביופיו. את תהפכי לצורפת כזאת, ואם תבחרי את דרך האדם שמקפיד לצייר כל מילימטר, כך שאנשים ברחוב ישימו לב לגבות של הלקוחות שלך, כמו שאנחנו שמים לב לתכשיטים. 

 

5. היכולת לעדכן את הידע שלך באופן קבוע!

כידוע, אין גבול לשלמות! אנחנו בטוחים ב-99% שהמשפט הזה הגיע מתחום היופי, כי אין אף ענף אחר שמתפתח במהירות השווה לזאת של ענף היופי!

זה הגיוני, כי לנשים כל הזמן מופיעות דרישות ובקשות חדשות לטיפוח עצמי, הרצון להיות יפה יותר לא עומד במקום במשך כל חייהן. הודות לזה מדענים ומקצוענים פעילים בתחום היופי כל הזמן מפתחים חידושים וטכנולוגיות, שעליהן כל מי שרק רוצה יכולה לשמוע מכתבות שונות, פרסומים, עיתונים, סרטונים והרשימה עוד ארוכה. בנוסף, בשביל התחדשות וריענון המידע קיימים קורסים רבים להכשרה מתקדמת של מאסטרים! 

אין מאסטרית שיכולה בלי זה, לכן מובטחת לך תנועה וצמיחה מתמדת. אבל למידה כזאת, בדרך כלל, לא מקשה, אלא משמחת את הנשים. 

 

6. קריירה ללא גבולות

בסיום לימודי טיפוח ועיצוב הגבות את יכולה להחליט בעצמך את המשך הדרך שלך: זאת יכולה להיות עבודה בסלון אופנתי איפשהו במרכז תל אביב, תעסוקה במכון יופי קרוב לבית שלך, להשכיר חדר טיפולים או בכלל לפתוח סלון ממוקצע משלך, שיעסוק אך ורק בשאלות של עיצוב, תיקון וצביעת גבות!

את יכולה להתקדם איך שתרצי! וזמן הצמיחה שלך לא מוגבל, בגלל שאם החלטת שיש לך את האפשרות לפתוח עסק משלך בתחום היופי- תוכלי לשנות קנה מידה, ליצור רשת מכוני יופי ייחודית או אפילו למכור מוצרים ממותגים משלך! הכל כאן רק עניין של הדמיון והמוטיבציה שלך. אבל חשוב לציין, שהמרצים שלנו מציינים את הרצון לפתוח עסק מיד בתור אחת מהטעויות הקטנות שנעשות בבניית הקריירה שלך. חלק מהן עשו זאת בעבר, אבל עכשיו הן כבר מתחרטות על זה שלא עבדו אצל מישהו, בנו מאגר לקוחות, ראו ולמדו מטעויות של מישהו אחר. אם את בכל זאת נחושה לפתוח מיד עסק משלך, אנחנו לא מנסים בשום אופן לשנות את דעתך, אלא רק מזהירים. כי רצון חזק ומוטיבציה יכולים להביא אותך לתוצאות מרשימות בכל מקרה!

 

ועכשיו תדמייני: מיליוני נשים מתמודדות עם הדרישות האלו מדי יום. אז איך יכול להיות מצב שאין ביקוש לשירות הזה? הרי כבר החלטנו שגבות הן חלק בלתי נפרד מהפנים, המראה ואפילו ההרגשה העצמית שלך!

מתוך יתרונות נוספים ובולטים של עבודה בעיצוב גבות אנחנו רוצים גם להדגיש ניואנסים חשובים כמו לוח זמנים שאת קובעת, שכר גבוה, אפשרות לקבל השראה מדי יום, מגוון רחב של תקשורת אנושית, הכרת תודה מתמדת בעיני הלקוחות שלך, ואנחנו מצהירים: כל מעצבת גבות מוצאת בשבילה עוד הרבה יתרונות נוספים!

 

בגלל כל הניואנסים האלו יש היגיון בלרכוש עכשיו מקצוע חדש, אסתטי ומעניין! אפשר לעשות את זה איתנו במכללת LFA!